• Неодамнешно
АР1-РЕВЕРС ЖИЦИ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА 1995-ДО ХОНДА ПАСОШ ИСУЗУ ВОЗИЛА ВО ОЕМ РАДИО
zoom_in

АР1-РЕВЕРС ЖИЦИ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА 1995-ДО ХОНДА ПАСОШ ИСУЗУ ВОЗИЛА ВО ОЕМ РАДИО

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

АПСОЛУТНА AR1-7712 ОБРАТНА ЖИЦИ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА 1995-UP ХОНДА ПАСОШ/ISUZU ВОЗИЛА ВО ОЕМ РАДИО КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ : ПРИКЛУЧОЦИ ВО ОЕМ RADIOPLUGS ВО АВТОМОБИЛ ПОДИГНАТ ВО RADIOPOWER/4 SPEAKER16-PIN PLUGHARNESS Е ДИЗАЈНИРАН ЗА ДА СЕ ПРИКЛУЧИШ ВО ФАБРИКА RADIOCAN СЕ КОРИСТИ ЗА ПОПРАВКА НА ИСКОРИСТУВАЊЕ КАДЕ ПРИКЛУЧОЦИТЕ БИЛЕ ОТСЕЧЕНИ ИЛИ ОШТЕТЕНИ COMPATIBLE СО : ACURA SLX 1996-2000 HONDA ПАСОШ 1996-2002 ISUZU AMIGO 1998-2000 ISUZU РОДЕО 1995.5-2004 ISUZU РОДЕО СПОРТ 2001-2003 ISUZU ПОЛИЦАЕЦ 1996-2002 КОНЕКЦИИ : ЖОЛТА â€" 12 V CONSTANTRED â€" 12 V ACCESSORYBLACK - GROUNDORANGE â€" ЦРТИЧКА СВЕТЛИНА DIMMER/ILLUMINATIONGREEN â€" ЛЕВ ЗАДЕН ЗВУЧНИК (+)ЗЕЛЕНА СО ЦРНА ЛЕНТА ЛЕВ ЗАДЕН ЗВУЧНИК (-)БЕЛА â€" ЛЕВ ПРЕДЕН ЗВУЧНИК (+)БЕЛА боја СО ЦРНА ЛЕНТА â€" ЛЕВ ПРЕДЕН ЗВУЧНИК (-)ВИОЛЕТОВА â€" ПРАВО ЗАДНИТЕ ЗВУЧНИЦИ (+)ВИОЛЕТОВА СО ЦРНА ЛЕНТА â€" ПРАВО ЗАДНИТЕ ЗВУЧНИЦИ (-)СИВА â€" ПРАВО на ПРЕДНИ ЗВУЧНИЦИ (+)СИВА боја СО ЦРНА ЛЕНТА â€" ПРАВО на ПРЕДНИ ЗВУЧНИЦИ (-) METRA 71-7712 ОВА Е УНИВЕРЗАЛЕН ПРОИЗВОД И РАБОТИ СО СИТЕ АВТОМОБИЛ АУДИО ОПРЕМА КАКО што се JBL, АПСОЛУТНО, ЕЛЕКТРО ГЛАС, EV, CERWIN ВЕГА, PEAVEY, JBL ПРО, TASCAM, NUMARK, NOVATION, SAMSON, M-AUDIO, LEXINGTON, SOUNDCRAFT, CAD АУДИО, AKG, KORG, BOSE, AKAI, AMERICAN DJ, АМЕРИКАНСКИ АУДИО, ПОБЕДИ ПОРТА, КОРТЕКС, БЛИЗНАЦИ, ОДИСЕЈА, ПИОНЕР DJ, PEAVEY, STANTON, CASIO, ЈАМАХА, ЛЕКСИКОН,TASCAM, АЛПСКА, KICKER, KENWOOD, ПИОНЕР, SONY, JVC, JBL, ШЕФ АУДИО, ДИЈАМАНТ АУДИО, HIFONICS, METRA, ГЛОБАЛНАТА РЕШЕТКА, ELECTROVOICE, CHAUVET, PANASONIC, HARMAN, PYLE, CERWIN ВЕГА И ROCKFORD FOSGATE.АПСОЛУТЕН АР1-7712 РЕВЕРС ЖИЦИ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА 1995-ДО ХОНДА ПАСОШ/ИСУЗУ ВОЗИЛА ВО ОЕМ РАДИО.

Избор на купувачи..