• Неодамнешно
Еделман Серво Волан Решетката И Пинион Печат Комплет
zoom_in

Еделман Серво Волан Решетката И Пинион Печат Комплет

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на брендот : Плус и Еделман е водечки инженер и производител на широк спектар на авто делови што се продаваат во светот и е познат по своите производи за серво управување.Решетката И Заптивката За Заптивки Китрак И Заптивката Китал Еделман комплетите за поправка и заптивки, вклучувајќи Го И Комплетот За Заптивки За Решетки и Шипки, содржат заптивки, о-прстени и друг хардвер што би бил специфичен за поправката. - 2005-2009 Тип На Гориво хјундаи Тусон=Гас|||2005-2010 Киа Спорт Тип на Гориво=Гас|||2005-2009 Тип На Гориво хјундаи Тусон=Гас|| / 2005-2010 Киа Спорт Тип на Гориво=Гас Еделман Решетката И Комплетите За Заптивки Ги вклучуваат сите потребни компоненти за повторно затворање на решетката и штипката што протекува, враќање целосна фабричка функционалност. Вклучува само компоненти со врвен квалитет што ги исполнуваат или надминуваат спецификациите на ОЕ. Достапна алтернатива за замена на целата решетка за управување само за да се елиминираат досадните протекувања. Секој комплет ги содржи сите потребни О-прстени, заптивки, чаури за решетки, хардверски делови итн. потребни за секоја специфична апликација. Вклучува сеопфатни упатства.

Избор на купувачи..