• Неодамнешно
Џосмо Логан Ткаени Кожни Чевли За Одење Со Средна Ширина На Мали Деца-Црни, 6
zoom_in

Џосмо Логан Ткаени Кожни Чевли За Одење Со Средна Ширина На Мали Деца-Црни, 6

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Џосмо Логан Ткаени Кожни Чевли За Одење Со Средна Ширина На Мали Деца. Заштитете ги нозете надвор додека ги прават првите чекори. Дизајнирано имајќи ги предвид стапалата на вашето бебе цврстото рамно дно обезбедува удобна поддршка додека тркалезниот прст ги држи глуждовите и стапалата насочени напред. Овој елегантен дизајн на кожени чевли со ткаен дезен ќе ги направи вашите деца да изгледаат дополнително фенси и да се истакнуваат во секоја посебна пригода. Изработен од висококвалитетна кожа која ќе трае низ секоја авантура, Првиот Вокер Јосмо е врвен избор за родителите и семејствата. Удобно : Неговиот висококвалитетен материјал ги прави да останат удобни цел ден. Лесно Носење : Благодарение на нивниот неверојатно удобен дизајн оваа обувка е ветре за облекување. Издржлив : Зашиениот Ѓон ги прави овие последни преку абење. Висок Квалитет : Стручно изработени чевли, направени додека размислувате за носителот. Заштита : за да се осигурате дека секој од чекорите на вашето дете е безбеден во која било од неговите активности.

Избор на купувачи..