• Неодамнешно
Педорт Женски Клуб Плажа Течни Секојдневни Лабави Фустани Црни, Л
zoom_in

Педорт Женски Клуб Плажа Течни Секојдневни Лабави Фустани Црни, Л

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика БРИТАНИЈА Големина : 8 Големина НА ЕУ : 34 Биста : 78-86см/30,71-33,86" Ракав : 14см/5,51" Рамо : 34см/13,39" Половината : 64-72см/25,20-28,35" : 80-90см/31,50-35,43" Должина : 106см/41,73"големина : М Сад Големина : 8 Велика Британија Големина : 10 Еу Големина : 36 биста : 82-90см/32,28-35,43" Ракав : 15см/5,91" Рамо : 35см/13,78" половината : 68-76см/26,77-29,92" : 84-94см/33,07-37,01" должина : 108см/42,52"големина : Л големина На Сад : 10 велика британија големина : 12 Големина На Еу : 38 биста : 86-94см/33,86-37,01" ракав : 16см/6,30" рамо : 36см/14,17" половината : 72-80см/28,35-31,50" : 88-98см/34,65-38,58" должина : 110см/43.Бохо фустани одговараат за лето или исто така можете да соберете палто во пролет ,umn или зима.16" должина : 112см/44.57" половината : 76-84cm/29.Декорација : Ниту Еден Стилски И моден ве прави попривлечни} Материјал} изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : женски предмет специфичносттежина : 280~310g (S-XL) Материјал : Полиестерсезона : All1pc Фустан Должина На Ракавот : Краток Стил : Мода,Каузалност пакетот вклучува quassalpackage вклучува Шпагети Ремен а-линија лето секојдневен фустан.

Избор на купувачи..