• Неодамнешно
Коаезне Дуксери Жени Трендовски Жени Слатки Дуксери Печатење Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер
zoom_in

Коаезне Дуксери Жени Трендовски Жени Слатки Дуксери Печатење Качулка Со Долги Ракави Врвови На Пуловер

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долги ракави. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Кошули. Пуловер Дуксер Жени Куче Дами Дуксерсизе табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 62см/24.41" Должина : 65см/25.59"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45.67" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 63см/24.80" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 122cm/48.03" рамо : 54cm/21.26" ракав : 64cm/25.20" ДОЛЖИНА : 69 CM/27.17"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 128cm/50.39" рамо : 56см/22.05" ракав : 65см/25.59" должина : 71см/27.95"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 134см/52.76" РАМО : 58СМ/22.83" Ракав : 66см/25.98" Должина : 73см/28.74" ① Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали,доволно издржлив ЗА ВАШЕТО СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ. ●Натпревар●Овие Дуксери За Жени Се Секојдневни И Стилски. Таа Е Погодна За Фармерки, Хеланки, Панталони, Здолништа И . ① Стилот И Модата Ве Прават Попривлечни.

Избор на купувачи..