• Неодамнешно
Бревил Термички Про Облечени Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава
zoom_in

Бревил Термички Про Облечени Нерѓосувачки Челик Нелеплива Тава

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Отклучете го вашиот внатрешен готвач со помош на Топлинска Про Облечена Од нерѓосувачки Челик Со високи перформанси На Бревил 10-инчна нелеплива Тава за Пржење. Оваа индукциска безбедна тава отпорна на искривување има три-слојна алуминиумска и челична конструкција за рамномерна дистрибуција на топлина за да се обезбеди совршено пржена, запржена или заруменета кујна секоја ноќ во неделата. Печка безбедна ДО 500 F, оваа нелеплива индукциска тава обезбедува удобност, перформанси и стил за готвење оброци во една тава од шпорет до рерна до маса. Рачката од нерѓосувачки челик е контурирана и двојно закована за оптимална удобност и контрола, а нелепливиот квалитет обезбедува долготрајно ослободување на храна без напор. Плус, тавата е погодно машина за миење садови безбедна за лесно чистење. Добијте удобност со високи перформанси и машина за миење садови со Термичка Про Облечена Во Бревил Од Нерѓосувачки Челик Од 10 Инчи Нелеплива Тава за Пржење. ИЗДРЖЛИВО И РАМНОМЕРНО ГРЕЕЊЕ : нелепливата тава за пржење има три-слојна конструкција обложена со алуминиум и нерѓосувачки челик и база на садови за готвење со индукција од не ' рѓосувачки челик. СУПЕРИОРЕН НЕЛЕПЛИВ : индукциската тава 10 ин се одликува со врвен квалитет нелеплив за без напор ослободување на храна со лесно чистење. ПРАКТИЧНО ЧИСТЕЊЕ : нелепливата тава е погодна за индукција и машина за миење садови безбедна за крајна погодност за чистење.

Избор на купувачи..