• Неодамнешно
Гас Минималистички Стил Машка Стоечка Јака јакна формално Класично Вклопување Лабаво Палто Удобни Партиски Јакни На Отворено Сина, 4XL
zoom_in

Гас Минималистички Стил Машка Стоечка Јака јакна формално Класично Вклопување Лабаво Палто Удобни Партиски Јакни На Отворено

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Машка Сезона : Цела Сезона, Aut, Зимски Материјал : 100% Полиестеркол : Сина боја : 4xlesize : Стил На Кратка Шема : Цврста Дебелина : Умерена дебелина карактеристика : Мода, Отворено, Спортски Стил : Секојдневен, Класичен, Стилски Повод : Забава, Шопинг, Училиште, Работа, Патување, Кампување што добивате : 1pcatentions : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Големина На табела : XL Биста : 108-118cm/42.52-46.46" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56" Големина : XXL Биста : 113-123cm/44.49-48.43" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35" големина : хххл биста : 118-128см/46.46-50.39" рамо : 51см/20.08" ракав : 63см/24.80" должина : 74см/29.13" големина : ххххл Биста : 123-133см/48.43-52.36" РАМО : 53см/20.87" ракав : 64см/25.20" должина : 76см/29.92" Овие јакни се изработени од висококвалитетни материјали за да обезбедат удобност и мекост. Веруваме дека ова дефинитивно ќе стане ваш нов избор. Едноставниот дизајн на палтото не е едноставен, а обичниот основен дизајн го прави класичен и не застарен. Дневно, Забава, Канцеларија,Одмор,Секојдневен,Свадба,Бизнис, Патување, сигурни сме дека нашиот машки капут ќе стане важни предмети во вашата гардероба. Совршено се носи Со Фармерки, спортски панталони, патики. сите видови колокации ве прават трендовски изглед. Сигурен сум дека овој капут ќе биде добар избор за да излезете. Тоа е добар моден предмет. Погоден за возрасни мажи кои ја сакаат модата. Може да се даде и како подарок.

Избор на купувачи..