• Неодамнешно
Лув Бетси од Бетси nsонсон женски лулу мини фустан
zoom_in

Лув Бетси од Бетси nsонсон женски лулу мини фустан

DEN 340.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бидете завист на табелата за бранч во овој симпатичен мал број. Лулу мини фустанот од Лув Бетси има мини детали за цвеќиња од цвеќиња од слонова коска и хипер-феминин, вклучително и кратки ракави за мафини и детали за вратоврска на половината. • Мини цветни пупки печати. • Ракави ракави. • Детали за врзување. • Shirred V-вратл. • Руфл полите. • Повлечете ја.

Избор на купувачи..