• Неодамнешно
1. Кт Брилијантен Круг Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 7.25
zoom_in

1. Кт Брилијантен Круг Пресечен Јасен Симулиран Дијамант 18к Жолто Златен Три Камен Прстен СЗ 7.25

DEN 11983.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Главниот камен. Ние ќе ги замениме бесплатно. Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производство на ликовен накит, кое се наоѓа во широк спектар на стилови и лабави камења, кои се разликуваат од природни, до лабораториски создадени и симулирани камења.

Избор на купувачи..