• Неодамнешно
Колекцијата Перница Мацео Геометриски Фрли Перница Руменило 24
zoom_in

Колекцијата Перница Мацео Геометриски Фрли Перница Руменило 24

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнерска перница од американско производство достапна во различни големини, вклучувајќи 12 "х 18, " 18 " х 18", 20 " х 20", 22 "х 22" и 24 " х 24". Сите големини вклучуваат вметнување перница со пердуви со кадифен надолу и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот. Истата убава ткаенина од предната страна е прикажана и на задната страна на перницата за фрлање. Сите четири страни имаат чиста завршница на работ на ножот со двојно шиење за дополнителна издржливост. Оваа перница за фрлање е рачно изработена само за вас надвор Од Бостон, Масачусетс САД. Дизајнерска перница од американско производство достапна во различни големини, вклучувајќи 12 "х 18", 18" х 18", 20" х 20", 22" х 22" и 24"х 24".

Избор на купувачи..