• Неодамнешно
Сребрен Сребрен-Отворен Прстен За Жени-Отворање Бр
zoom_in

Сребрен Сребрен-Отворен Прстен За Жени-Отворање Бр

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

S925 Стерлинг Сребрена Шупливи Бобинки Синџир Прстен. инс ветер отворен дијамантски показалец прстен. Големина : отворете 13 (прилагодлив 11-16). Боја : бело злато. Материјал : С925 сребрена ТЕЛ 925 Стерлинг Сребрена-Отворен Прстен За Жени-Отворање Број 13 (прилагодлив Број 11-16).

Избор на купувачи..