• Неодамнешно
Лилгиј Сплит Бикини Костим За Капење Женски Принт Во Боја Шармантни Тенки Ремени Крајбрежен Одмор Дами Костими За Капење Со Висок Струк Дозвола за Пливање За Прода
zoom_in

Лилгиј Сплит Бикини Костим За Капење Женски Принт Во Боја Шармантни Тенки Ремени Крајбрежен Одмор Дами Костими За Капење Со

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сплит Бикини Костим За Капење Женски Печатење Во Боја Шармантни Тенки Ремени Крајбрежен Одмор Дами Костими За Капење Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не Само неповторливо Шармантна. 4.Ве прават супер Шармантни и заводливи. 5.Служат како и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет Пол : Женски Повод : Шармантен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, шармантна должина На Ракавот : Јака Без Ракави : В врат Како Да се мие : Ладно Миење Раце што добивате : 1сет Големина На Женски Костим За Капење. Чаша Биста Половината Колкот М Медиум б / Ц 81см/31.89" 69см/27.17 "85см/33.46" Големина : М Големина. : Средна Чаша : Б/Ц биста : 81см/31.89 "Половината : 69см/27.17 " Колк : 85см/33.46" Материјал : мека и пријателска за кожата ткаенина, не е лесно да се збрчка или избледи по миењето. Дизајн : Стилска удобност, Дише, Еднобојна, Вратоврска, Цветна, разновидни бои и дезени се дизајнирани да ви обезбедат повеќе избори. Прилики : Погоден За одмор, пливање, базен, забава на плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Рачно / Машинско перење, закачете суво, не избелувајте. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

Избор на купувачи..