• Неодамнешно
Приградски 5117А Р В Гал Гас Бојлер Со Пилот Палење
zoom_in

Приградски 5117А Р В Гал Гас Бојлер Со Пилот Палење

DEN 1439.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетна линија на приградски сигурен бојлери за сите рекреативни апликации возило. Се одликува со внатрешен монтиран прекинувач кој го контролира палењето и работата на бојлерот. 12.000 СТАПКА На Внесување НА БТУ со стапка на обновување од 10,2 литри на час. Едноделното куќиште за контрола на метал формирано од матрица ги штити контролите од временскиот челичен резервоар обложен со Порцелан за долг животен век. Заменливата Анодна Прачка обезбедува дополнителна заштита од корозија. Брза стапка на закрепнување. Практично надворешно поврзување со гасовод. Кополимерна изолациона јакна специјално поставена на резервоарот за да ја задржи топлината. Пилот Палење.

Избор на купувачи..