• Неодамнешно
Резервоар за гориво-Компатибилен со-bmw 325es
zoom_in

Резервоар за гориво-Компатибилен со-bmw 325es

DEN 9135.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Резервоар За гориво - Компатибилен со 1986 - 1987 БМВ 325карактеристики : - конструкцијата Од Цврст челик обезбедува долготрајни перформанси-вклучен прстен за Заклучување и заптивка (каде што е применливо) - отпорен На ' Рѓа - Директна замена за правилно вклопување секој пат - Квалитет тестиран за издржливост компатибилен со Или Одговара : - 1986 - 1987 бмв 325сфити Години : 1986 1987 Преглед На Производот опис За Да Се Обезбеди Соодветно Вклопување. 1986 1987. Резервоар За Гориво.

Избор на купувачи..