• Неодамнешно
Стрипови-Зелена Стрелка-Година Еден Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Стрипови-Зелена Стрелка-Година Еден Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни ДК Стрипови-Зелена Стрелка - Година Еден Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни ЕДНОНАСОЧНИ Стрипови-Зелена Стрелка - Година Еден Ѕиден Постер со Дрвена Магнетна Рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Избор на купувачи..