• Неодамнешно
Примарно злато Карат жолт златен крст со кабелски ланец на јаже
zoom_in

Примарно злато Карат жолт златен крст со кабелски ланец на јаже

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете елегантна изјава за вера со овој ѓердан од приврзок со жолт златен крст од 14 карат. Овој религиозен приврзок 49x23mm има висок полиран финиш за траен и сјаен сјај и доаѓа со 18-инчен долг ланец на кабелски јаже што се обезбедува со затворач на прстенот. Совршено за секојдневно носење, овој ѓердан е сигурен дека ќе воодушеви. Со димензии на кауција : 49мм x 23mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5 mmflat backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Карат жолто злато, полирано, шупливо, 18-инчен кабелски ланец на јаже.

Избор на купувачи..