• Неодамнешно
Јмнтиј Женски Атлетски Шорцеви, Плус Големина Шорцеви, Удобна Врвка За Влечење Сплетка Секојдневен Еластичен Појас Џебни Лабави Шорцеви Панталони Јога Шорцеви, Шо
zoom_in

Јмнтиј Женски Атлетски Шорцеви, Плус Големина Шорцеви, Удобна Врвка За Влечење Сплетка Секојдневен Еластичен Појас Џебни Лабави

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жени Плус Големина Удобна Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб За Половината Лабави Шорцеви Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Шорцеви, Еластичен Струк,Џеб,Врвки,Цврста Боја,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони, Летни и Пролетни Шорцеви.2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Шорцеви За Половината Во Цврста Боја, Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен И Пролетен Шорцеви : Женски Повод : Дневен, секојдневен материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Декорација На Бои : Стил На Влечење : Секојдневен, Моден, Удобен Должина : Шорцеви : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Кратки Димензии.Usukeuwaisthiplengthxxl3x-Големи 14184484cm/33.07"133cm/52.36" 41cm/16.14 " Големина : XXXLSize. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Waist : 84cm/33.07 "Хип : 133cm/52.36" Должина : 41cm/16.14 " Плажа Шорцеви. Тренингот Шорцеви. Атлетски Шорцеви. Јога Шорцеви. Велосипедски Шорцеви.

Избор на купувачи..