• Неодамнешно
Машки Фанатици Брендирани Заглавени Сиви Лос Анџелес Лејкерс Основни Простор-Боја Раглан Маица
zoom_in

Машки Фанатици Брендирани Заглавени Сиви Лос Анџелес Лејкерс Основни Простор-Боја Раглан Маица

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Наведете дека вашата посветеност на лос Анџелес Лејкерс е надвор од овој свет кога ја носите Оваа Основна Маица Од Брендирани Фанатици. Се одликува со печатена графика на лос Анџелес Лејкерс нагласена со волшебната шема на боја во вселената. Плус, рагланските ракави создаваат дополнителна просторија за пофлексибилно движење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Бренд : Фанатици Брендирани. Краток ракав. Материјал : 100% Полиестер. Простор-боја ткаенина. Раглан ракави. Графика за печатење на екранот. Машинско перење, сува сува ниска. Вратот на екипажот.

Избор на купувачи..