• Неодамнешно
Теравита Портокалова Лимонска Трева Безкофеин Црн Чај
zoom_in

Теравита Портокалова Лимонска Трева Безкофеин Црн Чај

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зооскејп е горд што е ексклузивен дистрибутер На Чаеви Од Теравита, билки и додатоци во Соединетите држави, Канада и ширум светот.Теравита е спакувана во контејнери за рециклирање, отпорни на храна, кои можат да се рециклираат. Ќе уживате во едноставниот и елегантен вкус На Портокалова Лимонска Трева!Состојки : Безкофеин Црн чај, Лимонска Трева, Кора Од Портокал, Кора Од Лимон и Природен Вкус На Портокалова Лимонска Трева. Производител : Теравита.

Избор на купувачи..