• Неодамнешно
Американски Занаети ЗМЕ-Цинг
zoom_in

Американски Занаети ЗМЕ-Цинг

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

АМЕРИКАНСКИ ЗАНАЕТИ-Зинг! Втиснување Во Прав. Прашокот за втиснување е ефикасен за додавање боја и димензија на вас занаетчиски проекти од хартија. Зинг не е обичен прав за втиснување; неговиот најрамномерен; достапен е непроѕирен и живописен прав за втиснување! Неверојатно е! Лесно нанесете пудра на која било слика; загрејте и гледајте додека добива прекрасен подигнат ефект. Прашокот за втиснување зинг додава димензија на вашата колекција на печати. Опциите се бесконечни со различни бои и четири уникатни завршетоци : непроѕирни; сјај; метални и флуоресцентни. Секоја боја доаѓа во тегла 1оз/28,35 гр. Произведено во САД.- ШКУ : НМГ12413 АМЕРИКАНСКИ ЗАНАЕТИ-Зинг! Втиснување Во Прав. Прашокот за втиснување е ефикасен за додавање боја и димензија на вас занаетчиски проекти од хартија. Зинг не е обичен прав за втиснување; тој е најрамномерен; достапен е непроѕирен и живописен прав за втиснување! Неверојатно е! Лесно нанесете пудра на која било слика; загрејте и гледајте додека добива прекрасен подигнат ефект. Прашокот за втиснување зинг додава димензија на вашата колекција на печати. Опциите се бесконечни со различни бои и четири уникатни завршетоци : непроѕирни; сјај; метални и флуоресцентни. Секоја боја доаѓа во тегла 1оз/28,35 гр. Произведено во САД.- ШКУ : НМГ12413.

Избор на купувачи..