• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Chalet d'Ete Hydrangea Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Chalet d'Ete Hydrangea Canvas Art by Color Bakery Black Matte, рамка за бреза

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Chalet d'Ete Hydrangea“ платно уметност по боја пекарница црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..