• Неодамнешно
Свети Патрикс Ден Жените Обичните Екипажот Вратот Маица Печати Краток Ракав Маица Врвот
zoom_in

Свети Патрикс Ден Жените Обичните Екипажот Вратот Маица Печати Краток Ракав Маица Врвот

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Обичните Екипажот Вратот Маица Свети Патрикс Ден Печати Краток Ракав Маица Врвот. Материјал : Полиестер,Спандекс, памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 150гр. големина На Пакетот : 30х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 71см/27.95" женски врвови Облечени Секојдневни плус големина. кошули за жени облечени секојдневен. свети патрикс ден костим. ①Материјал е Изработен од Одлични Квалитетни Материјали,доволно издржлив за Вашето Секојдневно Носење. ①Стилот и Модата ве Прават Попривлечни, Што Ве Прави И Шик и Класичен. ●Појавување на овие Резервоари, Може Да Се Носат Со Фармерки/хеланки За Секојдневен Изглед, Или Со Вашите Шорцеви или Здолништа за Шик Улична Мода, Спарување На Тексас Јакна, Кардиган, Потпетици, Рамни Сандали и Убав Ѓердан.

Избор на купувачи..