• Неодамнешно
Dreamline Unidoor-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја
zoom_in

Dreamline Unidoor-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Сатенска Црна Боја

DEN 6559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Dreamline Unidoor-X е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнувајќи ги архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Унидор-Х прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи прекрасен изглед. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Unidoor-X е дел од dreamline unidoor колекција, повеќето разноврсна линија на туш врати и куќишта на пазарот. Големина на моделот : 32 во. В х 72 во. Ж; Прошетка-во отворање : 25 во.; Конфигурација : 6 во. Панел со шарки со прикачена Врата за Туширање. Шарки панел е прикачен на ѕидот од 1 во. анодизиран Алуминиумски У-канал; 1/4 во. прилагодување надвор од водоводот достапно во У-каналот. Премија 3/8 во. (10 мм) дебело сертифицирано чисто калено стакло; ексклузивна Чиста вода И стаклена обвивка отпорна на дамки.

Избор на купувачи..