• Неодамнешно
Вера Крафтформ Плус ВДЕ Филипс Шрафцигер, #
zoom_in

Вера Крафтформ Плус ВДЕ Филипс Шрафцигер,

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вера 006159 Крафтформ Плус Вде Филипс Шрафцигер, #2 х 200мм Вера 162 i ph VDE Крафтформ Плус Изолирани 1000v Филипс Шрафцигер со ласерски врв големина на Врвот : филипс #2 должина На Сечилото : 200мм (8") Вкупна должина : 305мм Изолацијата е индивидуално тестирана на 10.000 - оценета на 1.000 v Во согласност Со din En 60900 (Iec 60900 : 2004) повеќекомпонентна РАЧКА Крафтформ со ТВРДИ И МЕКИ Зони, Одговара На Обликот На Раката ЗА ВРВНА Удобност и Пренос На вртежен момент Со Голема Брзина Крајот на Рачката е Означен За Брзо Идентификување на различни големини. Рачката е исто така изградена така што шрафцигерот нема да се тркала на оценета површина Ласерскиот Врв каснува во главата на завртката за да обезбеди совршено вклопување и намалено лизгање (анти камери надвор) Производител Дел # : 05006159001.

Избор на купувачи..