• Неодамнешно
Обожавано од Adore Me Women's Layla Plunge, up up rederwire blace градник со прилагодливи ленти
zoom_in

Обожавано од Adore Me Women's Layla Plunge, up up rederwire blace градник со прилагодливи ленти

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сите сме во врска со вас да се однесувате себеси, да се сакате себеси и да се обожавате. Затоа сме опседнати со овој супер убав, совршено нурне-y чипка градник. Обожавањето од Adore Me Layla Push Up Bra може да се пофали со чаши од чипка и чипка на задните крилја го прават тоа да се истакне од толпата. Централниот предниот хардвер на Rhinestone и вметнете ги влошки што нудат вистинска количина на лифт се соединуваат за да ве остават да се чувствувате уверени и убави. И, иако се одвива многу, неговата кука со двоен ред и затворањето на очите го прави исклучително удобно. Поклопете го со гаќичката Лејла и никогаш не сте изгледале подобро. Обожавано од Adore Me Women's Layla Plunge Push Up Up Underwire Clace Cra со прилагодливи ленти Материјал : чипка : 89% најлон/11% Spandex, крило : 84%. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Вметнете се нагоре. Покриеност : Вклучување на деколте. Ниво на поддршка : Умерено. Затворање : Кука и око. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : Вклучување на деколте со чаши за притискање, романтична чипка и убави привлечност и хардвер. Womenените Plunge underwire Lace up up up up bra со обожавана од Adore Me.

Избор на купувачи..