• Неодамнешно
Фустани За Жени, Божиќно Крштевање Со Кружен Врат Блузон Породилен Фустан Со Долги Ракави Наставник Геометриски Фустан Од Туника За Жени
zoom_in

Фустани За Жени, Божиќно Крштевање Со Кружен Врат Блузон Породилен Фустан Со Долги Ракави Наставник Геометриски Фустан Од Туника

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

43 "Половината : 66-80см/31.43"Големина : М Големина. Овој фустан ќе биде лесен избор за секоја секојдневна секојдневна и свечена пригода од утро до вечер : бранч, работа, црква, релаксирање дома, фотографии од семејството/парот, патување, плажа, секојдневен, шопинг, дружење, меден месец, одмор и професионална и пост-бременост. или вашите патики и слоевит ѓердан за да го комплетирате изгледот и подготвени сте да одите! ПОРОПЛ Фустани За Жени, Божиќно Крштевање Со Кружен Врат Блузон Породилен Фустан Со Долги Ракави Наставник Геометриски Фустан Од Туника за Жени.92" Ракав : 62см/24. Таков симпатичен макси фустан, само спарете го со вашите сандали или потпетици, клинови, чизми. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 90-102см/40.82"Големина : Л Големина.16 "Половината : 78-90см/35. Не само што е супер удобно, туку е и многу ласкаво и има секојдневен и стилски стил.Материјал : Чипка,Шифон .50" Ракав : 63см/24.65" Ракав : 65см/25.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Женски летни фустани со женски детали.43" Ракав : 66см/25.58 "Половината : 74-88см/34. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.01 "Половината : 70-84см/33. Големина Табела : Големина : И Големина.98 "Должина : 127см/50.86 "Половината : 62-76см/29. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 74-86см/33. Спецификации : 1. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 78-90см/35.Женската колекција ПОРОПЛ вклучува женски макси фустани, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 86-98см/38. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-94см/37.20 "Должина : 125см/49.21" Големина : XL Големина.

Избор на купувачи..