• Неодамнешно
Ханзидакд Летни Фустани За Женски Женски Пролет Лето Нов В Врат Неправилен Висок Струк Чипка Летечки Ракав Печатен Фустан
zoom_in

Ханзидакд Летни Фустани За Женски Женски Пролет Лето Нов В Врат Неправилен Висок Струк Чипка Летечки Ракав Печатен Фустан

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

58 " Должина : 137см/53. Големина : XL Биста : 106cm/41. женските Фустани Се изработени Со висококвалитетен материјал, кој е флексибилен и дише. €Дизајн}дозвола За женски фустани, секојдневен дневен сет за облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. Големина : М Биста : 98см/38. Нашата услуга за корисници е онлајн 24 часа на ден. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во најбрзо време.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.73 "Половината : 102cm/40. Ханзидакд Летни Фустани За Женски Женски 2023 Пролет/Лето Нов Секси В Врат Неправилен Висок Струк Врвка Летечки Ракав Печатен Фустанкарактеристики : € Материјал Q женските Фустани се изработени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат.16 "Половината : 98см/38.

Избор на купувачи..