• Неодамнешно
Едноставно Дејзи Централна чешел на отворено, сина
zoom_in

Едноставно Дејзи Централна чешел на отворено, сина

DEN 464.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете боја, текстура и ритам во вашиот дом со централната перница на отворено од колекцијата Сафари. Истурете ја оваа затворена/надворешна перница на вашиот трем, палуба или внатрешен двор за да му дадете на вашиот простор за живеење на отворено авантуристички вибрации и сложено допир на детали. Задебелените отпечатоци и боите на оваа колекција ќе ја инспирираат екстраваганцијата на страниците забележани на авантура низ дивината. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Избор на купувачи..