• Неодамнешно
Ројалов Женски Костими За Капење+ Прикријте Два Гроздобер Костим За Капење Монокини Бикини Костими За Капење
zoom_in

Ројалов Женски Костими За Капење+ Прикријте Два Гроздобер Костим За Капење Монокини Бикини Костими За Капење

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 80-85см/31,50-33,46" Половината : 65-70см/25,59-27,56" Колк : 85-90см/33,46-35,43"Големина : М Биста : 85-90см/33,46-35,43" Половината : 70-75см/27,56-29,53" Колк : 90-95см/35,43-37,40"големина : л биста : 90-95см/35,43-37,40" половината : 75-80см/29,53-31,50" колк : 95-100см/37,40-39,37"големина : xl биста : 95-100см/37,40-39,37" половината : 80-100см/37,40-39,37" 85см/31.50-33.46"колк : 100-105см / 39.37-41.34" пакетот вклучува : 1 парчиња костими за Капење (со влошки за гради без челичен градник).Специфична ставка повод : Дневно, базен, Морска Пригода : Совршен За тропски одмор, пливање, плажа и базен, меден месец,. Најдобри празнични подароци за мама, девојка или жени што ги сакате.Костимите за Капење за Жени изработени од 86% Полиестер,14% Спандекси, мазна ткаенина, еластична, издржлива, брзо сушење, нелеплив песок, пријателски за кожата, ве прави стил и удобно вклопување.Стил : Секси, Каузалноовој женски костим за капење чува се на средина. Тоа е доволно цврсто за вашите облини, правејќи да изгледате толку секси.Нега на облека : Редовно перење. Препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите.Сезона : Летна Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Со Големината Тип На шема : Печатач : Женска Облека Должина : Обичен 86% Најлон, 14% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Нашиот костим за капење е совршен за плажа, базен, спорт, сурфање, забава и други прилики. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Избор на купувачи..