• Неодамнешно
Гилисо Женски Фустани Агенда Женска чипка машна цврста боја ретро средновековна топка крпеница кратко здолниште во собата
zoom_in

Гилисо Женски Фустани Агенда Женска чипка машна цврста боја ретро средновековна топка крпеница кратко здолниште во собата

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска чипка машна цврста боја ретро средновековна топка крпеница кратко здолништекарактеристики : 1. Женски костим за капење со умерено намалување и долна покриеност. Без челичен прстен, широки ремени за рамо, добро завиткајте го телото.2. Половината е еластична, лесна за носење, а стилот со висок крој прави да изгледате витко, секси и уникатно и може подобро да ја тргне вашата фигура. 3. Овој женски костим за капење секси прикривање, модни костими за капење, совршени за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или други прилики. 4. Се препорачува рачно миење и закачување за сушење во ладна вода. Ве молиме не користете белило.5. Големината се мери со поставување на облеката рамно без никакво еластично истегнување. детали за производот пол : Женска Сезона : летна пригода : Дневно, базен, морски материјал : Најлон, Спандекс Должина : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : секси, секојдневен пакет вклучува : 1 Еез Здолниште : ве Молиме споредете ја деталната големина со вашата пред да ја купите! Споредете Големини Користејќи Слична Облека.USUKEUBust Waist XLX-Голем10144095-100cm/37.40-39.37"75-85cm/29.53-33.46"Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 95-100cm/37.40-39.37"Половината : 75-85cm/29.53-33.46" Giligiliso Женски Фустани Агенда 2023 женска чипка лак вратоврска еднобојна ретро средновековна топка крпеница кратко здолниште во собата. Изработен е од 95%Полиестер, 5%Спандекс. Ткаенината е мазна и мека, одговара на телото и е удобна за носење. Уникатен Дизајн : ќе изгледате полни со гламур. Тимирајте го со неколку потпетици со прерамки и мини торба за да го завршите изгледот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете белило. Немојте Да Се Исушите. Прилика : Одлично За Косплеј, Ноќта на Вештерките, ренесансен фестивал, Божиќ и Велигден, Блас петок и Сајбер понеделник, Театарско Шоу, Тематска Забава итн. Рачно миење се предлага за подолга издржливост.

Избор на купувачи..