• Неодамнешно
Ситни златари Кт Жолто Злато Полирани Текстурирани Обетки Со Обрач Со Шарки Женски Возрасни
zoom_in

Ситни златари Кт Жолто Злато Полирани Текстурирани Обетки Со Обрач Со Шарки Женски Возрасни

DEN 681.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прекрасните Fjc Finejewelers 14 kt Жолто Злато Полиран Текстура 3x Шарки Обетки Обрач 14 x 15 mm. овој производ е широк 15,20 mm, долг 14,15 mm. ОПЦИЈАТА ЗА ПОДАРОК КАРТИЧКА НЕМА ДА БИДЕ ДОСТАПНА ЗА ОВАА СТАВКА! Овој производ ќе испрати во рок од 1 ден (и) од времето на нарачката. Женски Возрасни Ситни Златари е Реномирана Американска Семејна Деловна Активност од 1955 година и сега со седиште во Њујорк, ние користиме најквалитетна изработка и материјали и гордо стоиме зад сите наши производи. Метал : 14 Кт Жолто Злато. Кутија За Накит. Димензии : Ширина : 15,20 Мм Должина : 14,15 мм. Женски. Возрасни.

Избор на купувачи..