• Неодамнешно
совет Мажи Панталони Фармерки Момчиња Товарни Панталони Машки Големи Каки
zoom_in

совет Мажи Панталони Фармерки Момчиња Товарни Панталони Машки Големи Каки

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обична Вратоврска За Мажи Со Среден Струк Цврста Маскирна Врвка За Влечење Со Џебни Панталони Обични Панталони Да Слајдсезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Најлон. Тип На Шема : Цврст. Должина На Ракавот : Должина. Одговара : Одговара за големина. Она што го добивате : 1 КОМПЈУТЕР Панталони} Материјал}Изработен е Од Материјали, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. ●Прилики}Машкиот Врв е Одличен Избор за Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . Секојдневен Дизајн На Панталони - - - машките еластични панталони имаат прилагодување на половината на врвката, два џебови со наклон и копче за грб-преку џебови, врвна памучна ткаенина што дише, лабаво вклопување, цврста боја, ви носат целодневна удобност.

Избор на купувачи..