• Неодамнешно
Поставете Обетки без Никел со Накит За Обетки Од Легура На Кристал За Роденден
zoom_in

Поставете Обетки без Никел со Накит За Обетки Од Легура На Кристал За Роденден

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Проспорт Од Пазарот На Џојбај.Опис : ќе ги привлече другите луѓе за вашите обетки поради сјајната површина.Обетките обетки со шарени и сјајни дизајн можат да бидат прекрасен подарок за девојка, ќерка, пријатели и мајка.Ушни столпчиња изработени од висококвалитетен легиран материјал, издржлив и против ' рѓа.Дијаметарот на обетки е 0,5 см.Тие се погодни за Денот На Вљубените, ангажманот, годишнината и така натаму.Име на ставка : Обеткиматеријал : Легура : Случајна Големина на Боја : 9. 9cmx9, 1cmx1, 4cm/3. 9inx3, 58inx0, 55ninnotes : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Комплет Обетки ќе ги привлече другите луѓе за вашите обетки поради сјајната површина. Обетките обетки со шарени и сјајни дизајн можат да бидат прекрасен подарок за девојка, ќерка, пријатели и мајка. Ушни столпчиња изработени од висококвалитетен легиран материјал, издржлив и против ' рѓа. Дијаметарот на обетки е 0,5 см. Тие се погодни за Денот На Вљубените, ангажманот, годишнината и така натаму.

Избор на купувачи..