• Неодамнешно
Хадсон Бебе Деца И Возрасни Вода Чевли За Спорт, Јога, Плажа И На Отворено, Делфини, 40-41 6-Деца 7-Жени 6-Мажи
zoom_in

Хадсон Бебе Деца И Возрасни Вода Чевли За Спорт, Јога, Плажа И На Отворено, Делфини, 40-41 6-Деца 7-Жени 6-Мажи

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон Бејби дизајнираше удобни водени чевли за бебиња, мали деца, деца, мажи и жени. Нашите водени чевли ги имаат најдобрите дизајни и бои на пазарот. Направени со висококвалитетни материјали, нашите водени чевли се удобни, дишат и флексибилни за вашите стапала. Со нашите материјали за истегнување ткаенина, нашите чевли лесно се ставаат и соблекуваат и спречуваат триење. Нашите водени чевли се оптимални за обука за јога, плажа, пливање, базен, тренинг со тегови, будење-качување, едрење, пловење, кајакарење, сурфање на ветер, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, тревник, миење автомобили и возење. Хадсон Бебе Доенче, Дете, Деца И Возрасни Вода Чевли За Спорт, Јога, Плажа и На Отворено, Делфини е совршен вода чевли збирки во собата за целото семејство. Удобни водени чевли направени со дише и мазни ткаенини. Растегливиот горен материјал дава чувство на чорапи што е флексибилно и удобно. Погодно за ставање и полетување. Мазниот дизајн на вратот спречува триење. Висококвалитетниот гумен ѓон ги штити стапалата од остри предмети при носење на отворено. Оптимално за обука за јога, плажа, пливање, базен, тренинг со тегови, будење-качување, едрење, пловење, кајакарење, сурфање на ветер, возење велосипед, џогирање, пешачење, риболов, одбојка на плажа, градинарство, тревник, миење автомобили и возење. Достапно во сите големини - бебе, мало дете, деца, жени и мажи.

Избор на купувачи..