• Неодамнешно
Филипс ДС 10в Фиделио Пренослив Приклучен Звучник За Полнење Во Комплет Со Адаптер iLive Bluetooth, Реновиран
zoom_in

Филипс ДС 10в Фиделио Пренослив Приклучен Звучник За Полнење Во Комплет Со Адаптер iLive Bluetooth, Реновиран

DEN 1584.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компактен и исклучително пренослив, Филипс Реновиран DS7650/37 Фиделио Пренослив Приклучен Звучник за Полнење не е лесен кога станува збор за перформансите. Дизајниран за патување обезбедува звук од вашиот i Pod/i Phone кој е изненадувачки моќен-ви овозможува да уживате во одлична музика каде и да ве однесе животот. Филипс DS7650/37 10 W Фиделио Пренослив Приклучен Звучник Во Комплет со Адаптер i Live Bluetooth, Реновиран : woox технологија за богат, прецизен бас. ДББ зачувува ниски тонови за длабок бас. Заштитната технологија ги блокира пречките на мобилниот телефон. Елегантен, тенок и компактен дизајн. Отпорен на дробење и отпорен на удари. Вградена литиум-јонска батерија на полнење. Опција за напојување на батеријата или НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Приклучете го секој i Pod/i Phone, дури и во неговиот случај. Аукс-во за лесно поврзување. Докстудио апликација.

Избор на купувачи..