• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Вода Чаша, Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Валани Работ Конусна Тело Лесен За Пијалоци
zoom_in

Нерѓосувачки Челик Вода Чаша, Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Валани Работ Конусна Тело Лесен За Пијалоци

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нерѓосувачки Челик Вода Чаша, Нерѓосувачки Челик Кафе Кригла Валани Работ Конусна Тело 4 Парчиња Лесен За Пијалоциспецификација : Тип На Ставка : Нерѓосувачки Челик Мугматеријал : Нерѓосувачки Челик Тежина : Прибл. 354g/12.49 Ozcup Висина : 104mm/4.09 инкуп Уста : 82.5 mm/3.25 in Cup Дното : 57mm/2.24 in Storage Големина : 90x185mm/3, 54x7, 28 капацитет : 350 MLColor : Беж, од зелена, црна и Сребрена Пакет Листа : 4 x Нерѓосувачки Челик Кригла1 x Торба За Складирање Нерѓосувачки челичен материјал : оваа чаша за вода е изработена од нерѓосувачки челик 304, со висока цврстина и лесна тежина. Телото на чашата се прска, а потоа се тркала за да се направи телото на чашата повеќе текстура. Конусна Чаша Тело : дизајнот на конусна чаша тело е усвоен. Телото на чашата е широко на врвот и тесно на дното, што е погодно за редење и складирање и заштедува простор.

Избор на купувачи..