• Неодамнешно
Цукер Турција Рамни Пердуви 36 Пкг-Скапоцен Камен
zoom_in

Цукер Турција Рамни Пердуви 36 Пкг-Скапоцен Камен

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЦУКЕР овие пердуви се околу 4-6 инчи долги и доаѓаат во .50 унца пакет. Постојат околу 36 парчиња по пакет. Б708ЦНВ-ЕВРЕИН ЦУКЕР-Турција Рамни Пердуви. Обликувајте ги овие пердуви за да создадете прекрасен накит, украси, корсажи или занаети од хартија. Опциите се бесконечни!. Овој пакет од 7х8 инчи содржи триесет и шест пердуви. Достапно во различни дизајни (секој продаден одделно).

Избор на купувачи..