• Неодамнешно
Тенок маж на Georgeорџ Тенок вклопување на брчки, печатена кошула за топон, до големина 5xl
zoom_in

Тенок маж на Georgeорџ Тенок вклопување на брчки, печатена кошула за топон, до големина 5xl

DEN 312.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичен, обичен и кул, машките стилови на Georgeорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работните денови до викендите, можете да се опуштите на парчиња што ви овозможуваат да бидете сами. Зашилена јака на скут. Долги ракави со копчиња со копчиња. Плакета со копче надолу. Џеб на градите. Закривена кошула хелајн. Плетенка назад. Тенок вклопување исечен. Истегнете ткаенина за топон. 95% памук, 5% спандекс. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, топло железо доколку е потребно. Увезени.

Избор на купувачи..