• Неодамнешно
Бебе Девојки И Момчиња Краток Ракав Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Големина 73
zoom_in

Бебе Девојки И Момчиња Краток Ракав Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Боди Бебе Ромпер Големина 73

DEN 527.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бебе Девојки И Момчиња Краток Ракав Роден Да Ползи Надвор Од Патот Симпатична Бебе Боди Ромперфеатури : Пол : момче и девојкапогоден за климатизација костум пролет и есенизглед : Дајте му на вашето новороденче или бебе изглед со овој симпатичен комплет за бебиња, важен во РЕГИСТАРОТ ЗА подароци ЗА гардероба НА секое дете ПОДГОТВЕН : овој комплет за боди координира назад кон нашето бебе правејќи го ова совршен подарок за туширање за нова мајка, нов татко или растечка Семејна Машина За Перење : Лесна За Нега, Оваа Облека За Бебиња може да се Измие Со Слични Бои На Нежен Циклус Погоден за Индексирање На Бебиња.Пол : момче и девојкапогоден за слатки бебиња од 1 до 3 години.Ќе добиете боди.Дизајн : облека За Новороденчиња, толку слатки, еластични шорцеви за половината, дизајнот на долното копче на оваа облека за бебиња лесно се менува пелени.Прекрасна летна облека за бебе . Погоден за секојдневно носење, роденденска забава, фотографии, празничен сон или игра и така натаму, најдобар избор за вашето бебе.Големина биста должина препорачана возраст 6650см/19,69"40см/15,75"0-6месеци7352см/20,47"42см/16,54"6-12 Месеци8054см/21,26"44см/17,32"12-18 Месеци9056см/22,05"46см/18,11"18-24 месеци големина : 66 биста : 50 см/19,69"должина : 40 см/15,75"препорачана возраст : 0-6 месеци големина : 73 биста : 52 см/20,47"Должина : 42 См/16,54"препорачана возраст : 6-12 месеци големина : 80биста : 54 См/21,26"должина : 44 см/17.32"препорачана возраст : 12-18 месециголемина : 90биста : 56см/22.05"должина : 46см/18.11"препорачана возраст : 18-24 месеци изработен Е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашето Носење. Повод : Совршен За забава, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши. Прави одличен подарок за туширање. Карактеристичниот и уникатен дизајн го тера вашето дете да добие многу комплименти со оваа облека.

Избор на купувачи..