• Неодамнешно
Круг Меки Меки Тепих Анти-Лизгање Кат Мат Тепих Перница Спална Соба Декор
zoom_in

Круг Меки Меки Тепих Анти-Лизгање Кат Мат Тепих Перница Спална Соба Декор

DEN 751.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Овој тепих е дизајниран да биде многу мек удобен и издржлив. Кружниот меки тепих му дава на вашиот дом допир на луксуз. Совршено е за ставање во вашата дневна соба, спална соба, соба за играње итн. Име На Предметот : Тепих. Материјал : Акрилни Влакна. Карактеристики : Тркалезна Форма, Мека, нелизгачка, Мека. Големина : 120см/47.24" (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Тепих овој тепих е дизајниран да биде многу мек удобен и издржлив. Кружниот меки тепих му дава на вашиот дом допир на луксуз. Совршено е за ставање во вашата дневна соба, спална соба, соба за играње итн. Тркалезна Форма; Мека; Не-лизгање; Меки. 120см Круг Меки Меки Килим Анти-Лизгање Кат Мат Тепих Перница Спална Соба Декор.

Избор на купувачи..