• Неодамнешно
Фонвун Блуза За Жени Велигденски Ден Униформа Работна Облека Печатење V Вратот Краток Ракав Блузи Со Џеб, Лето Плус Големина Лабава Фитинг Блузи
zoom_in

Фонвун Блуза За Жени Велигденски Ден Униформа Работна Облека Печатење V Вратот Краток Ракав Блузи Со Џеб, Лето Плус Големина

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Летен Клиренс За Заштеди 2022 Фонвун Блуза За Жени Велигденски Ден Униформа Работна Облека Печатење V Вратот Кратки Ракави Врвови со Џеб,Лето Плус Големина Лабава Фитинг Врвот ќе ви се допаднат обичните врвови ажурирани од Fonwoon. Изработен е од меки полиестерски и спандекс ткаенини. Се карактеризира со својот лабав стил и уникатен дизајн, давајќи им на луѓето многу модерно чувство. Овој врв е многу разноврсен и може да се носи секојдневно. живот, работа, одмор или датира, обезбедување на различни опции за вашата облека. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Нега на облека : Не заврткајте, Исушете во воздух, Миење Раце. Поради светлината и екранот, прифатлива е мала хроматска аберација. Фонвун Женска Блуза, Пуловер, Блузи, Дуксер, Маица. Премиум Ткаенина : Исклучително удобно опуштено вклопување, цврста боја, супер мека, лесна, дише и растеглива. Точно на големината : овој летен врв е тенок опремен, одржува форма на песочен часовник и ги покажува вашите облини. Прилики : Едноставниот дизајн ја прави оваа маичка совршена за секоја случајна пригода. Лесно Чистење : ладно миење Во Машина во нежен циклус и сушење low.Do не железо.

Избор на купувачи..