• Неодамнешно
Џијугала Кошули За Жени Зимска Fall Плус Големина Со Долг Ракав Кружен Врат Печатено Модно Странично Копче Обични Врвови
zoom_in

Џијугала Кошули За Жени Зимска Fall Плус Големина Со Долг Ракав Кружен Врат Печатено Модно Странично Копче Обични Врвови

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

35" големина : xxxl биста : 130cm/51.23" Должина : 72cm/28.83" Должина : 71cm/27.Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-Џијугала!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина обезбеден од, туку треба да го повикате и нашиот, што покажува во деталите за производот слики. Зимска Есенска Облека За Жени,Кошули Со Долги Ракави За Жени,Женска Есенска Облека,Блузи Со Плус Големина За Жени,Кошули Со Копчиња,секојдневни блузи за жени,женски секојдневни блузи,кошули За жени, Маици Основни Врвови за Маици.82" Ракав : 59cm/23.73" Ракав : 56cm/22.17" Големина : L Биста : 112cm/44.

Избор на купувачи..