• Неодамнешно
Пајл Женски Летен Плажа Сарафан Половина Ракав Вечерни Фустани Светки Миди Фустан Боемски Празник Зелена Л
zoom_in

Пајл Женски Летен Плажа Сарафан Половина Ракав Вечерни Фустани Светки Миди Фустан Боемски Празник Зелена Л

DEN 1279.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. В Дизајнот На Вратот и Бодиконот Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн : Секси Боемски Миди Вечерен Фустан.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Натпревар-Миди Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Класичен Сарафан За Гардероба. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Миди Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Празничен Фустан За Забави, Вечерен Фустан. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Половина Ракав, Фустан Во Еднобојна Боја, Сарафан На Плажа Со Висок Струк, Трендовски И Елегантен4. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Вечерни Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Еднобојна, Чипка Нагоре, Светки Боја : Виолетова, Зелена, Сина, Златна, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : В Должина На Ѓердан : Должина На Миди Должина На Ракавот : Половина Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1.

Избор на купувачи..