• Неодамнешно
Вредноста Роденден Декоративен Капак На Врата Банерцрно И Златно Сјајно Лого, Банер За Декорација На Забави
zoom_in

Вредноста Роденден Декоративен Капак На Врата Банерцрно И Златно Сјајно Лого, Банер За Декорација На Забави

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Црно И Златно Сјајно Лого, Роденденски Транспарент за Декорација На Роденденска Забаваова Е банер на панел на врата специјално дизајниран за роденденски забави. Користете црна ткаенина со златно сјајно лого, отпечатено со логоа за забави, како што се златни балони, колачи, подароци и чаши за вино. Целиот транспарент е полн со виталност и забава.Големината на банерот на вратата на роденденската забава е 185 € 90 см. Капакот на вратата е лесен, перат, отпорен на солзи, преклопен и еднократно. Печатењето погоре е многу лесно и нема да исчезне.Банерот на панелот на вратата може да се користи не само за роденденски забави, туку и за годишнини. Банерот на вратата е комбинација од црно и злато, погодна за мажи и жени. Тоа може да биде украсено внатре или надвор.Банерот на панелот на вратата е лесен за инсталирање. Опремен е со жица долга 6 метри. Треба само да ја исечете оваа нишка до соодветната должина по потреба. Откако ќе ги поминете овие жици низ малите дупки на банерот, можете да го закачите банерот на капакот на вратата каде сакате. Лесен за инсталирање и отстранување.Банерот за покривање на роденденската врата е одлична декорација за роденденски тематски забави и може да ја зголеми атмосферата на среќна роденденска забава. Може да се користи и како позадина за фотографирање за роденденски забави за да ја направите вашата роденденска забава импресивна и незаборавна. Ќе имате кул роденденска забава.Пакет вклучувајќи : 1 х врата корица банер Роденден Декоративни Вратата Корица Банер. Пакетот содржи : банер за покривање На Вратата ОД 1 ПАРЧЕ. Насловна & Градина - > Дома Декор - > Настан И Партија Партија Материјали.

Избор на купувачи..