• Неодамнешно
Minecraft Занданите Делукс Lifesize Пена Игра Со Улоги Дијамантски Меч Со Звучни Ефекти
zoom_in

Minecraft Занданите Делукс Lifesize Пена Игра Со Улоги Дијамантски Меч Со Звучни Ефекти

DEN 799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сега навивачите на Занданите На Minecraft можат да се борат со тоа во реалниот свет! Занданите Игра Со Улоги Дијамантскиот Меч е луксузно оружје од пена што нуди безбедна, но реална забава во борбата. Пластичната рачка нуди лесно држење додека звучните ефекти ги прават децата да чувствуваат дека навистина се борат низ темниот свет на кањони, мочуришта, рудници и зандани! Вградениот акцелерометар открива движење и удар, па кога децата мавтаат со оружјето или остваруваат контакт со непријатели како ползавци,зомби и скелети, тие ќе слушнат реален "свуш!"или"кленк!" звук. Одлична забава за имагинативно играње улоги! Дијамантскиот Меч, исто така, има опција за игра што ги следи успешните удари и игра автентични звуци во играта. Исто така достапна (и продадена одделно) Е Делукс Пена Двострана Секира! И двете се фантастични акциони и авантуристички подароци за љубителите На Занданите На Minecraft! Боите и украсите може да варираат. Minecraft Занданите Делукс Lifesize Пена Игра Дијамантски Меч Со Звучни Ефекти : Возраст : 6 години И Повеќе. Битка во реалниот свет Со занданите на Минекрафт во природна големина Луксузен Дијамантски Меч Од Пена! . "Кленк!"И" Свуш!"звучни ефекти, плус автентични, аудио во играта за реална битка!. Пена ножеви нудат безбедна борба забава. Оживејте, двострано оружје од Пена Од Секира, исто така, достапно (се продава одделно). Пријателите кои ги сакаат Занданите На Minecraft ќе имаат експлозија создавајќи борбени сцени заедно!. Акција улога забава за деца на возраст од 6 и постари.

Избор на купувачи..