• Неодамнешно
Мотоцикл Улица Велосипед Тркало Зборуваше Обвива Кожи Капакот На Палтото
zoom_in

Мотоцикл Улица Велосипед Тркало Зборуваше Обвива Кожи Капакот На Палтото

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : . Се вклопуваат 19 до 21 инчи (48см до 53см), исто така, може Да се исечат за да се вклопат помали тркала.Одговара 3,5~6,5 мм зборуваше (0,13~0,25 инчи).Универзално за повеќето Мотокрос, Нечисти Велосипеди.Висококвалитетно куќиште за материјали, и кое е еколошко и отпорно на високи температури.Должина На Предметот : Прибл. 17см/6.7 инчи. Спецификација : . 100% сосема нова позиција : за предното и задното тркало доаѓа малку предимензионирано за да се компензираат различните големини на центарот.Ќе ги имате малку за време на инсталацијатиздржливи, долготрајни капаци за вашите нечистотии велосипеди преден и заден портпарол материјал : . Пакетот Вклучува : . 36 Парчиња Тркало Зборуваше Обвива. Забелешка : . Ве молиме дозволете 0,5-1 инчна разлика поради рачно мерење.(1 инч=2,54 см)бојата на вистинските ставки може малку да се разликува од сликите на списокот поради различниот компјутерски екран, ви благодариме за разбирањето Се Вклопуваат 19 до 21 инчи (48см до 53см) краци, исто така, Може да се скрати за да се вклопат помали тркала. Одговара 3,5~6,5 мм зборуваше (0,13~0,25 инчи). Универзално за повеќето Мотокрос, Нечисти Велосипеди. Висококвалитетно куќиште за материјали, и кое е еколошко и отпорно на високи температури. Должина На Предметот : Прибл. 17см/6.7 инчи.

Избор на купувачи..