• Неодамнешно
Gdfunwomen ' S Виножито Градиент Печати Краток Ракав Повик Круг Вратот Лабава Маица Врвот маици кошули за жени
zoom_in

Gdfunwomen ' S Виножито Градиент Печати Краток Ракав Повик Круг Вратот Лабава Маица Врвот маици кошули за жени

DEN 190.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Кошула нуди привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.77" Рамо : 13см/5. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа.12"големина : Хххххл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 биста : 125см/49. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Карактеристики : ❥ Материјал : Памук и спандекс.95" рамо : 13cm/5.12"Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 95см/37.❥Погоден за Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Пролет, Лето, Aut,Зима информации За Производот : Пол : Должина На Жената : редовен Стил : Секојдневен,моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и миењето машини се Во РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.❥ Карактеристики : дупка круг вратот краток стил❥ Повод : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму.40" Должина : 68см/26. дише и удобно. Совршено За Лето. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Attention ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.12"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.56" рамо : 13см/5.17" рамо : 13см/5.34" должина : 70см/27.13" рамо : 13см/5.38" Рамо : 13см/5.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.74" рамо : 13см/5.31" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.28" ДОЛЖИНА : 72cm/28.12"големина : xxl сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 110СМ/43.35" рамо : 13cm/5.12"големина : Xl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 105см/41.12"маица ве молиме проверете Ја Табелата со големини пред да нарачате.

Избор на купувачи..