• Неодамнешно
Машки Кошули Графички Смешни Хавајски Секојдневни Летни Печатени Копчиња За Плажа Со Кратки Ракави Надолу Со Џебни Поло Маици За Мажи Темно Сина XL
zoom_in

Машки Кошули Графички Смешни Хавајски Секојдневни Летни Печатени Копчиња За Плажа Со Кратки Ракави Надолу Со Џебни Поло Маици

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Мажи. Повод : Повик. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневен . Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Она што го добивате : 1 Компјутер Мажите Кошула Табела : . Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 111см/43.70" Рамо : 44.7 см/17.60" Ракав : 22.5 см/8.86" Должина : 71.5 см/28.15"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 116см/45.67" Рамо : 46см/18.11" Ракав : 23.5 см/9.25" ДОЛЖИНА : 73см/28.74"големина : л сад : 12 Еу : 42 биста : 121см/47.64" рамо : 47.3 см/18.62" ракав : 24.5 см/9.65" ДОЛЖИНА : 74.5 См/29.33"големина : xl сад : 14 Еу : 44 биста : 126см/49.61" рамо : 48.6 cm/19.13" ракав : 25.5 cm/10.04" Должина : 76cm/29.92"големина : Xxl сад : 16 еу : 46 биста : 131cm/51.57" рамо : 49.9 CM/19.65" Ракав : 26.5 cm/10.43" должина : 77.5 cm/30.51"големина : xxxl сад : 18 еу : 48 БИСТА : 136СМ/53.54" рамо : 51.2 см/20.16" ракав : 27.5 см/10.83" должина : 79см/31.10" мажи хавајски обични Летни КОШУЛИ СО кратки РАКАВИ печатени кошули со копчиња за плажа со џеб. машки кошули пакет од 5. хавајска кошула за мажи голема и висока 3xlt. машки маици пакет. фустан кошули за мажи.

Избор на купувачи..