• Неодамнешно
Жените Леопард Печатење Без Ракави Нивоа Копче Надолу Жан Кошула Фустани Со Појас
zoom_in

Жените Леопард Печатење Без Ракави Нивоа Копче Надолу Жан Кошула Фустани Со Појас

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Леопард Печатење Без Ракави Нивоа Копче Надолу Жан Кошула Фустани Со Појас Карактеристики : Материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Функција : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стил на дизајн : Без Ракави,ремен За Половината, леопард принт. ГОЛЕМИНА : С-2ХЛ, проверете ја табелата со големини пред да нарачате!Применливи сцени : секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом,Танцова Изведба,Забава, Свадба, клуб, патување, пешачење,вокација, училиште, работа, улична облека итн. Пол : Женска Прилика : Дневно, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Без Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : лето што добивате : 1 ЕЕЗ Dress Size Bust Waist Length S86cm/33.86"84cm/33.07"96cm/37.80"M90cm/35.43"87cm/34.25"96.5 cm/37.99"L94cm/37.01"92cm/36.22"97cm/38.19"XL98cm/38.58"97cm/38.19"97.5 cm/38.39"XXL102cm/40.16"102cm/40.16"98cm/38.58"Size : SBust : 86cm/33.86"Waist : 84cm/33.07"Length : 96cm/37.80"Size : MBust : 90cm/35.43"Waist : 87cm/34.25"Length : 96.5 cm/37.99"Size : LBust : 94cm/37.01"Waist : 92cm/36.22"Length : 97cm/38.19"Size : XLBust : 98cm/38.58"Waist : 97cm/38.19"Length : 97.5 cm/38.39"Size : XXLBust : 102cm/40.16"Waist : 102cm/40.16"Length : 98cm/38.58" летни фустани за жени 2022. фустани за жени 2022. женски фустани.

Избор на купувачи..