• Неодамнешно
Полиестерски Графички Дуксери За Жени Вратот На Екипажот Пуловер Со Долги Ракави Печатена Армија Зелена 2xl
zoom_in

Полиестерски Графички Дуксери За Жени Вратот На Екипажот Пуловер Со Долги Ракави Печатена Армија Зелена 2xl

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Долг Ракав Симпатична Печатена Качулка Блуза Блуза Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење,, 3.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Обична Јака : Свртете Ја Должината На Јаката : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1*Женски Врвови Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Рамената РАКАВ ХХЛ 12 16 42 112см/44.09" 53.5 см/21.06" 67см/26.38" 61.5 См/24.21" Големина : Ххл Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 112см/44.09" рамо : 53.5 См/21.06" должина : 67см/26.38" Ракав : 61.5 см/24.21" женски моден долг ракав симпатична печатена качулка олабавени блузи. ВКЕКИО Полиестерски Графички Дуксери За Жени Пуловер Со Долг Ракав Со Вратот На Екипажот Печатена Армија Зелена 2xl. Дуксери За Мажи Жени Со Патент Машки Графички Тинејџерски Девојки Жени Симпатична Машка Мода И Дуксери Тинејџерски Женски Црн Кул Краток Ракав Прилагоден Дизајн На Вашите Сопствени Момчиња Кои Одговараат На Парови Трендовски Пуловер Со Дизајни Аниме Првично. Преголема Улична Облека Двојка На Лесни Момчиња Бел Дизајнер Печатење Со Ѕвездени Букви Лабав Патент Тренингот Колеџ Големина На Екипажот На Екипажот На Вратот Исечена Мама Одговара На Ноќта На Вештерките Од Падот На Рамената Плус Патенти Под 10 Големи Цртани Филмови Џебови С10. 00.

Избор на купувачи..